اکسسوری VOIP

اگر در دفتر یا سازمان شما از تلفن های تحت شبکه یا همان سیستم VOIP استفاده می شود، بهره بری از مزایای کامل این سیستم، منوط به استفاده از ابزارهای جانبی همچون؛ هدست، دانگل یو اس بی، دکت، چراغ نمایش وضعیت و ابزارهای صوتی و تصویری بروز شده، جهت برگزاری کنفرانس می باشد. برخی از این  ابزارها، کیفیت و برخی دیگر، سهولت استفاده از یک مجموعه ویپ را باعث میگردند.

به طور مثال؛BLT60  از برند یالینک به افزایش بهره وری در دفاتر کاری کمک می‌کند. با راهنمایی چراغ آن، افراد اطراف شما متوجه می‌شوند که شرایط کاری شما چیست؛ این محصول، وضعیت اشغال یا آزاد بودن تلفن‌های رومیزی و یا تلفن‌های نرم افزاری را با رنگ‌های مختلف به صورت پیوسته نمایش می‌دهد. برای مثال؛ وقتی که BLT60 به رنگ قرمز می‌باشد، به این معنی است که شما در حال مکالمه هستید، پس اطرافیان مزاحم شما نخواهند شد!علاوه بر این، BLT60 با یک کابل بلند ۱٫۸ متری، به شما این امکان را می‌دهد تا چراغ را در هر کجا که دوست دارید و به آسانی دیده می‌شود، قرار دهید، مثلا؛ در کنار میزتان یا گوشه مانیتورتان. همچنین؛ وقتی شما از میزتان دور هستید با چشمک زن قرمز، متوجه می‌شوید که تماسی دارید و حتی اگر صدای زنگ آن را نشنوید، آن تماس را از دست نمی‌دهید.

از جمله کمپانی های برتر در زمینه محصولات اصلی و جانبی سیستم های ویپ، می توان به کمپانی یالینک اشاره نمود که انواع این محصولات را در سازگاری با سایر محصولات خود و سایر برندهای معتبر این عرصه فراهم نموده است.