اکسسوری تجهیزات کنفرانس

در هنگام خرید تجهیزات اداری به ویژه تجهیزات مرتبط با کنفرانس، آشنائی با انواع ملزومات جنبی از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است، به گونه ای که این شناخت، علاوه بر این که کیفیت کاربری را ارتقاء می دهد در مواردی از به وجود آمدن برخی مشکلات، نظیر؛ نیاز به کابل کشی و تغییر در ظاهر ساختمان، جلوگیری می نماید.

از جمله این ملزومات؛ پایه ویدئو پروژکتور می باشد که در انواع سقفی ساده، سقفی دارای باکس محافظ، سقفی برقی، سه پایه زمینی و مدل چرخدار زمینی، تولید و عرضه می گردد.

از دیگر ملزومات مرتبط با کنفرانس، میکروفن است که انواع قدیمی آن، جهت فعال کردن؛ دارای یک شاسی فیزیکی بود و مدیریت تمامی میکروفن های یک اتاق از طریق دستگاهی بزرگتر و توسط اپراتور صورت می گرفت. انواع جدید این میکروفن ها که قابلیت اسپیکر را نیز دارا می باشند به صورت مرکزی در روی میز قرار گرفته و به دلیل برخورداری از میکروفون و اسپیکر قوی، تمام اتاق راپوشش می دهند. انواع جدید این دستگاه ها به وسیله پورت لن (LAN) به شبکه متصل و مدیریت می شوند. برند یالینک (Yealink) با نوآوری و ابداع در زمینه Audio Conferance، سهم بسزائی از این بازار را در سطح جهان به خود اختصاص داده است.