الگونت (Lgonet)

شرکت طلیعه صنعت نامدار افراتک در سال 1394، ضمن بهرمندی از تخصص و سابقه حضوری 20 ساله در بازار IT و در زمینه تجهیزات شبکه های کامپیوتری متشکل بر محصولات اکتیو، پسیو، رک های دیواری و ایستاده با تحقیق و بررسی لازم جهت بومی سازی و رونق کسب و کار ملی راه اندازی گردید.

 

lgonet الگونت

 

این شرکت با توجه به نیاز مشتریان و بازار، در اولین گام خود ضمن مشارکت با یکی از بهترین واحدهای تولیدی صنعتی داخلی اقدام به طراحی، تولید و عرضه رک های ایستاده و دیواری با نام تجاری الگونت نمود و در ادامه جهت تکمیل ظرفیت بازار و بی نیازی از محصولات غیر ایرانی در این حوزه در راستای توسعه، تنوع محصولات و افزایش میزان تولید، با یاری خداوند اقدام به راه اندازی و افتتاح فاز اول کارخانه الگونت مشتمل بر خطوط مکانیک، الکترونیک، رنگ پودری الکترو استاتیک کوره ای و مونتاژ در منطقه صنعتی هشتگرد نموده است و توانسته محصولاتی با کیفیت، اعتبار، کارائی و قیمت مناسب ضمن بهره مندی از آخرین استانداردهای روز جهان به دست توانای مهندسین و کارگران ایرانی تولید نماید.

در حال حاضر، این شرکت مفتخر است برای اولین بار در ایران، محصولات جدید خود را در رده رک های هوشمند تحت شبکه که تمام مراحل و قطعات آن در این کارخانه به وسیله مهندسین ایرانی ساخته می شود با قابلیت کنترل دما، جریان، ولتاژ، نشت آب، اعلام حریق، باز کردن درب ها از طریق بستر شبکه اعلام و ارسال پیامک به کاربر و پاور ماژول های تحت شبکه به بازار معرفی و ارائه نماید.

جهت رعایت شرایط و نیاز مشتریان، محصولات الگونت در دو گروه اقتصادی (Economi) و (Advance) و در دو سطح کیفی و قیمتی تولید می گردد. الگونت تولید و عرضه محصولات خود را در سطح کیفی مناسب و در خور نام ایران با قیمت مناسب برای مشتریان تضمین می نماید. لازم به ذکر است این شرکت در چشم انداز خود تولید و عرضه محصولات اکتیو و پسیو شبکه را نیز مدنظر دارد.

برندهای ما
ASUS
AMD
Adata
cisco
Gigabyte
D-LINK
HP
intel
MikroTik
Samsung
AMP
BELDEN
BILKYNS
Brand-Rex
EnGenius
GREEN
HUAWEI
LEGRAND
LG
LINKSYS
LS
Q-NAP
TP-LINK
UBIQUITI
UTEL
Lgonet
MSI
Tenda
Grandstream
Soupita
Nexans
Western Digital
Synology
HiLook
XVision
Yealink
Hikvision
Lexar
Crucial
Silicon Power
INNOVERS
Lenovo
TSCO