هواوی (HUAWEI)

Huawei یک شرکت چند ملیتی  است که در سال ۱۹۸۷ در شهر ShenZhen چین توسط Ren Zhengfei تاسیس شد. گرایش عمده هوآوی به سمت ادوات و سیستم‌ های شبکه موبایل خصوصا فناوری CDMA و WCDMA است.

 

برند huawei

 

این شرکت در واقع یکی از بازیگران فعال حوزه 3G (نسل سوم تلفن‌های موبایل) محسوب می‌شود، درحالی‌که در عرصه‌ی ساخت سوئیچ‌ های فناوری باند پهن (xDSL) و دستگاه های دسترسی به اینترنت پرسرعت و سایر تجهیزات شبکه‌های دیتا نظیر سوئیچ‌های ATM، روتر و ادوات VoIP نیز فعال است.  فناوری  WLL یا Wireless Local Loop، ارتباطات بی‌سیم، سیستم‌های ویدئو کنفرانس، شبکه‌های نوری و نیز سیستم‌های موسوم به Call Center (مراکز تلفنی) از دیگر زمینه‌های فعالیت این شرکت محسوب می‌شوند. بصورت کلی محصولات و خدمات هواوی در سه بخش شبکه های مخابرات، کسب و کار(ارائه تجهیزات، نرم افزار و خدمات) و ساخت دستگاه های ارتباط الکترونیک سازمان یافته است.شرکت Huawei ابتدا نماینده یک شرکت هنگ کنگی شد که در زمینه تولید محصولات مرتبط با گوشی تلفن و امنیت تلفن فعال بود و بعد از گذشت ۳ سال یعنی در سال ۱۹۹۰ تحقیقات خود را بیشتر و از نمایندگی خارج شد.

Make It Possible، شعار تبلیغاتی این شرکت است و به معنای ”غیر ممکن رو ممکن میکنه” می باشد. هواوی در حال حاضر یکی از بزرگترین شرکت های ارائه دهنده سرویس‌های ارتباطی در جهان است.

برندهای ما
ASUS
AMD
Adata
cisco
Gigabyte
D-LINK
HP
intel
MikroTik
Samsung
AMP
BELDEN
BILKYNS
Brand-Rex
EnGenius
GREEN
HUAWEI
LEGRAND
LG
LINKSYS
LS
Q-NAP
TP-LINK
UBIQUITI
UTEL
Lgonet
MSI
Tenda
Grandstream
Soupita
Nexans
Western Digital
Synology
HiLook
XVision
Yealink
Hikvision
Lexar
Crucial
Silicon Power
INNOVERS
Lenovo
TSCO