تأمین ، تجهیز و نگهداری

تأمین :

واحد بازرگانی و فروش گروه آی سی سی به نامهای مرکز شبکه ایران ، مرکز شبکه ایرنا و مرکز کامپیوتر ایران ،با برخورداری از کادر مجرب و دارا بودن نمایندگی و قابلیت عرضه بیش از 40 برند معتبر شبکه و سخت افزار ،به صورتی کاملا منحصر بفرد  زنجیره ای جامع از محصولات IT را در گروههای زیر دارا می باشد:

 

- تجهیزات اکتیو شبکه
- تجهیزات پسیو شبکه
- ذخیره سازهای تحت شبکه
- سرورهای HP
- انواع نوت بوک
- قطعات سخت افزاری
- تجهیزات جانبی

 تأمین ، تجهیز و نگهداری

تجهیز و نگهداری :

تحول ،نوآوری و پیشرفت روز افزون علوم کامپیوتر و نیز ضریب نفوذ و تاثیر بالای آن در سایر علوم از جمله علم مخابرات ،برق ،معماری و …. ،نگرش به علم کامپیوتر و زیر ساخت آن را تا حد زیادی ارتقاء بخشیده ،تا جائی که دیگر شیوه های اجرائی سنتی ،علیرغم برآورد اولیه هزینه کمتر پیاده سازی ،مجالی برای عرض اندام ندارند.دسترسی حاصل از ایجاد شبکه های یکپارچه کامپیوتری ،مزایای سیستم برق پشتیبان ،امکانات و هزینه های پائین تر انتقال صدا بر بستر شبکه های کامپیوتری ،کنترل بدون محدودیت محل کار و منزل با هوشمند سازی و …. همه و همه موضوعاتی تامل برانگیز است که گویای نیاز به پیاده سازی علمی زیر ساخت شبکه بر مبنای استانداردهای جهانی می باشد.

در این راستا گروه آی سی سی با دارا بودن تیم متخصص و کار آزموده در زمینه اجراء ،پشتیبانی و نگهداری شبکه های کامپیوتری و زیر ساخت های مرتبط با آن ،آماده ارائه خدمات زیر می باشد:

 

- شبکه های کامپیوتری مبتنی بر بستر فیبرنوری ،مسی ،وایرلس در ابعاد مختلف
- سیستم voip ، مراکز تلفن تحت شبکه
- سیستم برق پشتیبان
- دیتا سنتر
- خانه های هوشمند