سوییچ‌ ده گیگابیتی دی‌لینک مبتنی بر استاندارد ONS

11 آذر 1396
سوییچ‌ ده گیگابیتی دی‌لینک مبتنی بر استاندارد ONS

شرکت دی‌ لینک سری جدیدی از سوییچ ‌های ده گیگابیت خود را به ‌نام DXS-5000 معرفی کرد که مبتنی بر استاندارد های باز شبکه (Open Networking Standard) هستند.

 اولین سوییچ این سری به ‌نام DXS-5000-54S یک سوییچ 54 پورتی است که برای استفاده در لایه ‌های 2 و 3 شبکه طراحی شده است. این سوییچ 48 درگاه SFP+ ده گیگابیت و 6 درگاه 40 گیگابیت QSFP+ دارد
این سوییچ به طور ماژولار طراحی شده است و از می‌ توان فن و منبع ‌تغذیه آن را به ‌صورت Hot-Swap تعویض کرد. این سوییچ برای رسیدن به بالاترین رادمان کاری؛ در هر دو پنل جلویی و پشتی سیستم تهویه هوا دارد تا یک جریان هوای کامل در سراسر سوییچ وجود داشته باشد. روی این سوییچ به ‌طور پیش‌فرض ،سیستم ‌عامل Pluribus Netvisor نصب و اجرا می ‌شود که یک سیستم ‌عامل شبکه قابل برنامه‌ ریزی است. درگاه ‌های ارتباطی دیگر سوییچ DXS-5000-54S شامل یک Mini USB به‌ عنوان پورت کنسول ،یک درگاه RJ45   هزار مگابیتی برای مدیریت سوییچ و یک درگاه USB 2.0 Type A است. ظرفیت نهایی این سوییچ 1440 گیگابیت بر ثانیه است. حداکثر نرخ ارسال بسته ‌ها 1071 مگا بسته در ثانیه و پردازنده آن چهار هسته‌ای با سرعت 2.4 گیگاهرتز در کنار 8 گیگابایت حافظه رم است. روی این سوییچ 64 گیگابیت حافظه فلش SSD نصب شده است. حافظه بافر بسته ‌ها نیز 12 مگابیتی است و جدول آدرس‌ های مک اندازه‌ای 288 کیلویی دارد. این سوییچ از ماه سپتامبر وارد بازار های جهانی شده است.

نوشته های مرتبط
دیدگاه کاربران
هنوز دیگاهی ثبت نشده است. اولین نفری باشید که نظر میدهد.