آفیس ۲۰۰۷ بازنشسته می‌ شود

18 مهر 1396
آفیس ۲۰۰۷ بازنشسته می‌ شود

طبق اعلام شرکت مایکرو سافت ،قرار است طی هفته آینده پشتیبانی این شرکت از آفیس 2007 قطع شود و  بدون پشتیبانی مایکرو سافت از آفیس 2007 ،کاربران دیگر پشتیبانی فنی ،به روز رسانی برای دریافت رفع نقص‌ ها و رفع مشکلات امنیتی را دریافت نخواهند کرد.
علاوه بر این ،از تاریخ 9 آبان ، Outlook 2007دیگر امکان وصل شدن به صندوق پستی Office 365 را نخواهد داشت و ارسال و دریافت ایمیل‌ ها از این طریق امکان پذیر نخواهد بود.
شرکت مایکرو سافت در این رابطه گفته است: آفیس 2007 ،مانند دیگر محصولات مایکرو سافت دارای چرخه‌ ی پشتیبانی مشخصی می ‌باشد که طی آن امکانات جدیدی ارائه می شود ،مشکلات فنی برطرف و به مشکلات امنیتی رسیدگی می شود. این مدت پشتیبانی از زمان انتشار این بسته‌ نرم ‌افزاری 10 سال بوده است که با پایان عمر این محصول ،به پایان زمان پشتیبانی از آن میرسیم.
غول نرم‌ افزاری می ‌گوید: مشتریانی که هنوز این نسخه از آفیس را استفاده می‌ کنند ،به فکر ارتقا به آفیس 2016 یا هر نسخه از این مجموعه که به روز رسانی دریافت می‌ کند ،باشند. به عنوان مثال آفیس 2013 ،هنوز به روز رسانی دریافت می کند اما پیشنهاد مایکرو سافت ،به روز رسانی به نسخه 2016 این مجموعه نرم ‌افزاری می‌ باشد چرا که این نسخه ،طولانی ‌ترین زمان دریافت پشتیبانی را دارد.

نوشته های مرتبط
دیدگاه کاربران
هنوز دیگاهی ثبت نشده است. اولین نفری باشید که نظر میدهد.